2004-2020 MODELŮ RC

Ano, přečetli jste to správně. Pojďme na to chvíli myslet. To je více než deset let prodeje a podpory RC, nebo to dáme do něčeho lépe stravitelného, to je přes 87 000 hodin a neuvěřitelné množství čaje a kávy a pár dobrých barelů půlnočního oleje!!

Chceme poděkovat všem našim maloobchodním zákazníkům a obchodníkům za pokračující vztahy, odhodlání, podporu a důvěru, kterou jste do nás vložili!

Společnost Nitrotek byla založena v dubnu 2004, zakladatelé společnosti Nitrotek zaznamenali mezeru na trhu hobby a stali se první online maloobchodní společností, která v Evropě představila vysoce kvalitní modely za dostupnou cenu. Jakmile byl drahý koníček Nitrotek zpřístupněn pro všechny rozpočty, dosáhli jsme toho za deset let růstu s bezkonkurenční spokojeností zákazníků

Poté, co jsme si užili další rok v tomto odvětví, chceme pokračovat ve vývoji našich produktů a služeb. Hledáme způsoby, jak zlepšit zkušenosti s nakupováním našich zákazníků při současném zachování vysokého standardu, který naši zákazníci od nás očekávají.

Právě jsme spustili náš nový web na oslavu, která doufáme, že se vám bude líbit stejně jako my

Nitrotek byl požehnán 16 lety podnikání!

Nitrotek - O nás

Nitrotek je jedním z nejlepších online prodejců rádiem řízených modelů na světě včetně rc letadel, rc tanků, rc automobilů, rc člunů a rc vrtulníků, poháněných nitro nebo elektrickými motory.

Máme exkluzivní dohody s výrobci pro mnoho modelů, které prodáváme, a to znamená, že můžeme předat diskontní ceny, naším cílem je, že jste nenašli lepší model pro stanovení cen, který je k dispozici na našich webových stránkách..

Naše modely jsou vyráběny v moderní továrně s nejnovějšími designy a technikami. Nakupujte s důvěrou od jednoho z nejvýznamnějších prodejců nitro modelů na internetu! Díky mnohaletým zkušenostem a tisícům spokojených kupujících je Nitrotek vaším nejbezpečnějším a nejspolehlivějším zdrojem pro automobily a modely s rádiem řízenou sítí!

S naší 90denní zárukou si můžete naše modely zakoupit s maximální důvěrou. Naše vysoce kvalitní modely jsou vyzkoušeny a testovány a získaly vynikající recenze a zpětnou vazbu od zákazníků. Porovnejte nás s ostatními a uvidíte, jak dobré jsou naše výrobky.

Snažíme se skladovat části pro většinu modelů dostupných online z našich webových stránek, takže byste nikdy neměli nechat model, který neběží..

Podpěra:
Naši podpůrní pracovníci závodili modely mnoho let a máme více kombinovaných zkušeností s RC autami než mnoho jiných prodejců rc modelů na internetu. Na rozdíl od mnoha internetových modelářských obchodů máme vyhrazenou řádkovou linku obsluhovanou lidmi, kteří závodí se svými vozy každý víkend, kromě toho máme příležitost pro online systém podpory, ke kterému máte přístup 24 hodin denně 365 dní v roce. Toto online zařízení vám umožňuje přístup k naší znalostní bázi, článkům a příručkám ke stažení a mnoha dalším nástrojům, které vám pomohou, když jste zaseknutí. Pokud nemůžete na tyto otázky odpovědět pomocí těchto nástrojů, můžete nám poslat e-mail a naším cílem je odpovědět do 24 hodin během pracovního týdne. I když řekneme 24 hodin, snažíme se reagovat mnohem rychleji!