Partnerský program společnosti Nitrotek

 

Affiliate banner

Kliknutím se připojte k přidruženému programu Nitrotek ještě dnes a získejte 10% z hodnoty každého prodeje!

Trochu o nás.

Jsme českou jedničkou na trhu s nejnovějšími rádiem ovládanými modely za snížené ceny. Máme širokou škálu rádiem ovládaných automobilů, vrtulníků, tanků a letadel tak, aby vyhovovaly všem věkovým a zkušenostním úrovním. Jedná se o správné modely rc, které jsou v poptávce výrobky s vysokou mírou konverze. Mnoho položek je pro náš web jedinečné a nelze je zakoupit v obchodních řetězcích a na hlavní ulici. Naše ceny patří mezi nejlevnější na webu a na všechny modely nabízíme doručení zdarma následující den. Máme také další web www.scootercity.co.uk, který prodává mikroelektrické a benzínové skútry a velké silniční skútry. Otevřením přidruženého účtu u společnosti Nitrotek budete také moci vydělat provizi z prodeje skútrů na stejném nebo jiném webu.

affiliate banner

Naše služba

Tým Nitrotek se skládá z rádiem ovládaných automobilových závodníků a modelářských nadšenců. Náš podpůrný personál používá modely s rádiem řízené od dětství a pravidelně se účastní národních akcí a závodů. Dokážeme zákazníkům poskytnout nejlepší radu od výběru modelu až po poprodejní podporu, jak používat a udržovat své modely. Máme také vlastní servisní středisko, které nám umožňuje poskytovat jedinečnou službu zákazníkům.

Informace o provizi

Když zákazník zadá objednávku odkazovanou na váš partnerský odkaz / odkazy, použije se na váš účet nadprůměrná provize ve výši 10% z celkové hodnoty prodeje. Platba se vám vyplácí měsíčně prostřednictvím Paypal, pokud je váš zůstatek nad 1600. Pokud je váš zůstatek pod 1600, bude přenesen do dalšího měsíce, dokud nedosáhne 1600.

Délka souboru cookie pro program je 30 dní. S rádiem ovládanými modely, které prodáváme, mnoho začátečníků havaruje jejich model a zároveň se učí, jak jej používat. Naše opakovaná činnost je velmi vysoká, protože také prodáváme všechny náhradní díly, které zákazníci budou potřebovat k opravě svých modelů. To vám poskytne větší potenciál výdělku pro opakování zvyků!

affiliate banner 2
Kliknutím se připojíte k přidruženému programu Nitrotek ještě dnes

Nástroje, které vám pomohou propagovat Nitrotek

Jakmile se přihlásíte a schválíte program, budete mít přístup do sekce odkazů.

V rámci toho najdete: - Nitrotek Logos - Banner kreativu v různých velikostech - Textové odkazy / odkazy na propagační stránky - Kódy voucherů (jsou-li k dispozici) - Zdroj (k dispozici jako .xml nebo .csv), který obsahuje všechny data produkty.

Tento zdroj můžete použít k zobrazení jednotlivých produktů na vašem webu, včetně obrázků, úplného popisu a podrobností o cenách. Každý produkt přímo odkazuje na příslušnou stránku na webu Nitrotek.

Pokud potřebujete pomoc s výše uvedeným, nebo máte požadavky na zakázku, kontaktujte nás!

Programová pravidla

Zásady klíčových slov

Nitrotek neumožňuje žádnému přidruženému subjektu nabízet nabídky za značkových podmínek, ani je nemá povoleno používat je v zobrazované adrese URL v jakékoli PPC reklamě. To také zahrnuje nesprávná hláskování značky. Všechny přidružené subjekty, u kterých se zjistí, že tak činí, budou z programu odstraněny.

To zahrnuje (ale není omezeno na) následující termíny: Nitrotek.com Nitrotek .cz Nitrotek Scootercity.co.uk Scootercity scooter city Scootercity.com

Přidejte tato klíčová slova / fráze do seznamu vylučujících klíčových slov, abyste zabránili chybnému zobrazování reklam.

E-mailová politika

V rámci tohoto přidruženého programu není dovoleno odesílat nevyžádané e-maily („spam“).

Podmínky kódů poukázek:

Nitrotek někdy vytvoří speciální kódy slevových poukázek, které mohou přidružené společnosti propagovat. Podrobnosti budou zaslány e-mailem našim registrovaným přidruženým společnostem a také zadány do propagační oblasti.

Pokud jste web s kódem voucheru, nesmíte mít žádnou zavádějící kopii, která by naznačovala, že existují kódy, pokud žádné neexistují. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout speciální nabídky, ale formulace tlačítka a kopie, které zadáváte nasměrováním zákazníků na web, musí být jasné..

Kliknutím se připojte k přidruženému programu Nitrotek ještě dnes a získejte 10% z hodnoty každého prodeje!

Stávající přidružené subjekty se mohou kliknutím sem přihlásit k jejich účtu

========================================================= 
Pokud máte ohledně tohoto programu nějaké dotazy, kontaktujte nás

=========================================================