Velkoobchodní účty Nitrotek

Proč získávat zásoby z Nitroteku?

Nitrotek je jedním z největších českých velkoobchodů a výrobců rádiem řízených modelů, mikro skútrů, mikro čtyřkolek a elektrických kol.

Neustále hledáme obchody a zavedené online společnosti, které by prodávaly naše výrobky. Proč by tedy od nás chtěl nějaký maloobchodník koupit?

1. Našim obchodním zákazníkům nabízíme jednoduše nejlepší marže na trhu.

2. Naše maloobchodní ceny patří mezi nejlevnější, ne-li nejlevnější, dostupné ceny. To znamená, že budete prodávat více modelů a přitom budete mít větší marže.

3. Dodání do následujícího pracovního dne (u objednávek přijatých před polednem. Velmi velké položky mohou trvat 1–2 dny navíc).

4. Zálohování celých dílů.

5. Na rozdíl od většiny distributorů neúčtujeme žádné další příplatky za platby kreditní kartou.

6. Zajišťujeme snadné online objednávání.

7. Můžeme dropship přímo k vašim zákazníkům.

8. Můžeme poskytnout zdroje produktů ve více jazycích pro nahrávání na váš web nebo tržiště. Po připojení získáte přístup: http://www.nitrotek.cz/trade-feeds/trade-feeds.html

9. Všechny produkty mají EAN k uvedení na trh.

Upozorňujeme, že platby za velkoobchodní objednávky elektronických položek musí být provedeny prostřednictvím Skrill Digital Wallet nebo bankovním převodem. Bezplatný účet si můžete otevřít kliknutím zde: https://account.skrill.com/signup?rid=18078838 

Partneři na trhu / dropshipping

Ebay Logo Amazon Logo

Těšíme se na partnerství s malým počtem prodejců na trhu, nejen eBay UK a Amazon UK. V Evropě existují stovky trhů a naše výrobky nejsou uvedeny na mnoha z nich. Obzvláště nás zajímá spolupráce s lidmi, kteří chtějí prodávat na trzích eBay a Amazon International a dalších alternativních evropských trzích..

Jak otevřít velkoobchodní / dropship účet

Otevření obchodního účtu je snadné. Jednoduše vyplňte níže uvedený formulář žádosti a uveďte své údaje. Poté obdržíte přihlašovací údaje a budete moci okamžitě objednávat. Vezměte prosím na vědomí, že nemá smysl mít mnoho prodejců prodávajících na stejných trzích. Pokud jste nový prodejce, doporučujeme vám podívat se na jiná tržiště bez konkurence, než jen na seznam na eBay UK. To by byl mnohem zajímavější návrh. Pokud jste novým prodejcem a chcete prodávat na trhu, již máme několik prodejců, s největší pravděpodobností vaše aplikace neprojde.

https://www.nitrotek.cz/information/trade/marketplace-partners.html

 

Naše značky

Nitrotek distribuuje produkty z mnoha různých továren pečlivě vybraných pro své skvělé produkty, konkurenceschopné ceny a dobrou kvalitu. Elektrická kola vyrábíme také ve Velké Británii pod značkou Zipper.

 

Rádiem ovládaná auta

 

Hračky BIY jsou navrženy společností Nitrotek Worldwide a jsou exkluzivní. Jedná se o nitro a elektrické rádiem řízené modelové sady, které si zákazník sám vyrábí. Stejně jako Meccano, ale ve skutečnosti je zábavné hrát si po dokončení! To, co tyto sady odlišuje od čehokoli jiného na trhu, je to, že absolutně vše potřebné k jejich sestavení je součástí balení, dokonce i nástrojů, oleje a mastnoty. Prodáváme je do obchodů, ale také do škol a vysokých škol, protože jsou vzdělávací i zábavné.
Acme Racing je jednou z nejdéle zavedených automobilek s automatickým ovládáním automobilů v Číně, které nabízejí vynikající poměr cena / výkon. Rozsah je velmi velký, včetně modelů od 1 / 16th měřítka do 1 / 5th měřítka v elektrické i nitro verzi. Jejich modely 1/10 a 16/16 jsou ideální pro zábavu na základní úrovni a se svým novým rozsahem 1/8 se úspěšně přesunuly na středně pokročilý / vyspělý trh při zachování nejnižší ceny.
HSP nebo HiSpeed jsou rychle rostoucí továrnou, která se nyní stala lídrem na trhu. Jejich sortiment neustále roste a nyní zahrnuje celou řadu elektrických a nitro automobilů. Modely HSP jsou vynikající kvality a mají také vynikající konstrukční tým, který pracuje na jejich realistických skořápkách. Řada 1/10 HSP je jedním z našich nejlepších prodejců.
FS Racing je velká továrna, která vyrábí celou řadu rádiem ovládaných vozů RTR. Nejznámější jsou pro svůj zavedený sortiment 1/10 elektrických vozů, ale do svého portfolia vždy přidávají nové produkty. Modely FS jsou vynikající hodnotou za peníze a spoustou specifikací za vaše peníze.
ShengQi nebo SQ v krátkosti, výroba benzinových rádiových vozidel a nákladních automobilů v měřítku 1/5. Tyto modely běží na směsi bezolovnatého benzínu a 2-taktního oleje, což je velmi výhodné pro zákazníky, kteří si modely velmi oblíbili. SQ vyrábí své vlastní motory v domě, což znamená, že mohou nabídnout modely mnohem levnější než jiné továrny, které musí motory koupit, mnohé z nich od SQ! Výsledkem je, že modely SQ jsou přibližně o polovinu nižší než ostatní identicky specifikované verze.

 

Rádiem řízené vrtulníky

 

Walkera je jedním z největších výrobců rádiem řízených vrtulníků na světě. Nabízejí celou řadu hobby vrtulníků od začátečníků až po odborníky. Vrtulníky vypadají fantasticky a elektronika je špičková, takže vrtulníky létají velmi dobře. V oblasti rc vrtulníků vždy vedou cestu a vždy přinášejí nové a vzrušující modely.
Skyartec se specializuje na vrtulníky pro hobby vrtulníky. Vrtulníky jsou velmi dobře specifikovány pro cenu s mnoha hliníkových a uhlíkových komponentů používaných tam, kde jiní výrobci používají plasty. Vrtulníky Skyartec jsou skvělé pro zákazníky, kteří měli hračkový vrtulník 3ch nebo 4ch a nyní se chtějí koníček trochu dále věnovat. Všechny vrtulníky jsou dodávány s výcvikovými soupravami a letovými simulátory, díky nimž jsou velmi populární.
CopterX je na špičce trhu se specializací na špičkové vrtulníky pro pokročilé piloty. Vrtulníky jsou vyrobeny z uhlíku a hliníku, které předvádějí své CNC dovednosti téměř jako umělecké dílo. Mnoho částí je kompatibilních s Align T-Rex, i když CopterX prodává za zhruba polovinu ceny!

 

Rádiem řízená letadla a trysky

 

Náš vstup do letadel střední úrovně pochází z Dynam RC. V Číně je mnoho výrobců letadel, ale málo dobrých. Kvalita Dynam je mnohem lepší než ostatní výrobci a vybudovali si reputaci vysoce kvalitních letadel. Řada Snow Bird a EZ Hawk se starají o začátečníky a usnadňují učení, zatímco jejich měřítko a sportovní letadla jsou přirozeným krokem nahoru. Dynam vyrábí své vlastní vysoce kvalitní rádiové vybavení, které udržuje nízké náklady při zajištění vysoké kvality. Dynam modely jsou prodávány do jiných továren, které je re-brand a prodávat za více, ale dáváme našim zákazníkům šanci koupit je od skutečných skutečných výrobců za nižší cenu.
Starmax je lídrem na trhu s rádiem řízenými tryskami. Jejich vysoce detailní a realistický vzhled je činí velmi populárními a jejich velký rozsah znamená, že pro každého existuje něco. Starmax nedávno zahájil výrobu velkoplošných vrtulových letadel za použití stejné kvality a detailů, jaké použil na svých tryskách.

 

Rádiem ovládané nádrže

 

Heng Long má největší sortiment rc tanků a je nyní jednou z nejznámějších značek. Jejich šestnáctá řada je obzvláště populární, protože mají zabudované generátory kouře a zábavné zvukové efekty. Jejich tanky jsou k dispozici v několika konfiguracích s cenou, která vyhovuje všem rozpočtům. Nitrotek má k dispozici nejširší škálu tanků Heng Long k dodání do následujícího dne.
Zcela novinkou na trhu jsou tanky Tai Gen. Tyto tanky vypadají úžasně a jsou zakončeny speciální realistickou malířskou prací. Nádrže jsou silně vylepšeny kovovými částmi používanými v celém a vypadají stejně dobře jako model tlakového lití. Nitrotek je jedním z prvních na světě, který zásoboval tanky Tai Gen, a jsou velmi populární. Jsme si jistí, že Tai Gen bude ve velmi krátké době lídrem na trhu.

 

Rádiem ovládané lodě, hračky, příslušenství atd

 

Výše uvedený seznam uvádí hlavní značky, se kterými se zabýváme, ale také distribuujeme produkty z mnoha dalších menších továren a nabízíme celou řadu rádiem ovládaných produktů a příslušenství. Pro celý náš aktuální seznam se spojte a my vám zašleme podrobnosti.

 

Mini mikro skútry, čtyřkolky a elektrokola

 

V současné době máme na skladě velký výběr benzínových a elektrických skútrů pro dospělé a děti, mini benzinová a elektrická čtyřkolka a elektrická kola plné velikosti. Celý náš sortiment najdete na www.scootercity.co.uk. Otevřením obchodního účtu u společnosti Nitrotek budete mít také přístup ke všem těmto produktům za velkoobchodní ceny. Jsou to dobré produkty, které se prodávají spolu s rádiem ovládanými modely, protože cílový trh je podobný.

 

Oblečení, obuv a doplňky

 

Otevřením velkoobchodního účtu u společnosti Nitrotek budete mít také přístup k celé škále oděvů, obuvi a doplňků na Lovemystyle.com, ale za velkoobchodní ceny.

 

Jak otevřít obchodní účet

Chcete-li si otevřít obchodní účet, vyplňte prosím tento formulář: https://www.nitrotek.cz/information/trade/marketplace-partners.html